O mnie

Jestem dyplomowaną trenerką rozwoju osobistego, terapeutką ustawien systemowych wg Berta Hellingera i terapii czaszkowo – krzyżowej. Pasjonatką i propagatorką holistycznego podejścia do zdrowia i życia. Całościowe spojrzenie na pacjenta w mojej pracy zrodziło się z potrzeby pomocy tam, gdzie inne metody - jak klasyczna medycyna- okazywały się bezradne.

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Jestem specjalistą z laboratoryjnej diagnostyki medycznej z 14 - letnim doświadczeniem klinicznym. Krótko po studiach zaczęłam praktykować jogę, zgłębiać filozofię dalekiego wschodu i wtedy też spotkałam się z zupełnie innym podejściem do zdrowia odkrywając medycynę wschodu, najpierw Ajurvedę, a potem Tradycyjną Medycynę Chińską, ustawienia systemowe oraz terapię czaszkowo - krzyżową.

Ustawień systemowych uczyłam się w szkole Ustawień systemowych u Małgorzaty Rajchert - Lewandowskiej. Poza tym wielokrotnie brałam udział w warsztatach ustawień systemowych u Izy Kopp - Pietrzak.
Terapii czaszkowo - krzyżowej uczyłam się u Justyny Sadowskiej.

Na początku trudno było mi zrozumieć holistyczne podejście do człowieka i zdrowia, bo jest ono zupełnym przeciwieństwem zachodniego postrzegania człowieka, gdzie widzi się przez pryzmat danej specjalizacji tylko wybrany fragment całości. Jednak widzenie całości a nie tylko jakiejś części człowieka i jego zdrowia na tyle mnie zafascynowało, że zaczęłam rozszerzać swoją wiedzę zdobywając kolejne dyplomy.

Wspieram ludzi w powrocie do ich równowagi fizycznej, mentalnej i emocjonalnej poprzez pracę warsztatową metodą ustawień systemowych.

Moja praca bazuje na wszechstronnym wykształceniu i bogatym doświadczeniu własnym.
Image

Ustawienia systemowe

Barbara Durys

tel. 503 157 110

barbaradurys1@gmail.com